Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celé jméno: Leanna Christine Lily Potterová

Popis: Sestra Harryho Pottera. Je studentkou Školy čar a kouzel v Bradavicích a dobrou kamarádkou Hermiony a Rona a samozřejmě Harryho. Chodí do Nebelvíru a nenávidí se s Dracem Malfoyem a někdy i pěkně vyjíždí na bratra (Že by zde platila sourozenecká láska?...Ne) Je dost náladová a někdy i nepřístupná...

Popis vzhledu: Vypadá jako přesná kopie Lily Evansové. Má dlouhé zrzavé vlasy a zelené oči. Je štíhlá a vysoká a má dlouhé nohy. ( No prostě Top modelka)

Charakter: Je vtipná, drzá a do všeho hrr. Kvůli její veselosti je velmi oblíbená na škole a u většiny kantorů. Tou menšinou je třeba profesor Snape... se kterým zuřivě bojuje (zatím jen slovně)

Další důležitosti: Je také metamorfomág a polyzvěromág - to jsem vymyslela já, znamená to, že se může změnit v jakéhokoliv tvora. Její jedinou nevýhodou je, že je vegetarián, takže jako tvor se dá snadno poznat....... Ale jen když to víte.

 

 
Obrazek

Ano jak jste (Vy bystří) správně pochopili, je tohle všechno o mojí maličkosti.. Musím se přiznat, že nejsem tak dokonalý vegetarián jako Lena, ale řekněte mi někdo: Kdo by vydržel, když před něj postaví babi pečený kuřecí stehno a řekne "Na vem si" Síla.. A ještě teda s tou postavou top modelky jsem to trochu přehnala.. ale co?:) Hlavní je jak se vidíte vy, ne ostatní! (!!!)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář